Marka Novitus

Novitus jest wiodącym producentem i dostawcą elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Od lat jest liderem na krajowym rynku urządzeń fiskalnych.

 

Ponad 720 tysięcy kas fiskalnych działających na rynku to produkty Novitus. Produkty będące częścią oferty, z których skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i w wielu innych zakątkach świata (Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń fiskalnych). Produkty, które dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Produkty, które od kilkunastu lat cechuje nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

Status lidera w swojej branży wciąż zobowiązuje do dalszych, skutecznych działań. Dzięki nim Novitus niezmiennie pozostaje gwarantem jakości, a pod względem zróżnicowania i kompleksowości oferta wyznacza nowe standardy na polskim rynku.

 

 

Osiągnięcia


Doświadczenie, ciągła praca i nieustanne dążenie do doskonałości procentują. Novitus to laureat wielu nagród i wyróżnień, zdobytych nie tylko dzięki swojej pozycji na rynku, ale również dzięki propagowaniu zasad etyki, takich jak uczciwość, rzetelność i terminowość w kontaktach między partnerami i klientami.

 

Liczne nagrody, jakimi mogą pochwalić się produkty Novitus to dowód na to, że setki tysięcy przedsiębiorców używających kas fiskalnych tej firmy dokonało najlepszego wyboru.

 

 


 www.novitus.pl | www.kopiaelektroniczna.pl